Júlia, Rita napja van. | 2022.05.22 | MNB középárfolyam:

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-07-17 06:56:17

 A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    július 17., péntek:
    ------------------

    Sport 1
13.35: Lóverseny, futam
18.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Ajax-Wolfsburg

    Sport 2
14.00, 16.00, 18.00 és 20.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

    Eurosport
14.00: Kerékpár, Tour de France, 13. szakasz
17.45: Vívás, világbajnokság, Oroszország

    Eurosport 2
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Wisla Krakow-Gornik Zabrze 

    Digisport 1
20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Monaco

    július 18., szombat:
    -------------------

    M4 Sport
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Paksi FC
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Videoton

    Sport 1
13.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tyumeny, 1. nap

    Sport 2
14.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest
18.00: Salakmotor, Lett GP, Riga

    Sport M
13.55: Lóverseny, Ügető, 25. versenynap

    Eurosport
14.00: Kerékpár, Tour de France, 14. szakasz
17.50: Lovaglás, Global Champions Tour, Franciaország

    Eurosport 2
11.30: Ausztrálfutball, Fremantle-Carlton 
18.00 és 19.30: Strandlabdarúgás, vb, Portugália
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Toronto FC-Philadelphia Union 

    Digisport
2.05: Labdarúgás, argentin bajnokság, San Lorenzo-Arsenal
4.55: Labdarúgás, Champions Cup, Club America-Manchester United
10.55: Labdarúgás, Champions Cup, Real Madrid-AS Roma
20.40: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Olympique Lyon-AC Milan
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Flamengo-Grémio 

    Digisport 2
11.55: Labdarúgás, Barclays Asia Trophy, bronzmérkőzés
14.25: Labdarúgás, Barclays Asia Trophy, döntő
19.00: Atlétika, EAA Premium Meeting, Heusden-Zolder 
23.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Rafaela-River Plate

    július 19., vasárnap:
    --------------------

    M4 Sport
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-Ferencváros

    Sport 1
13.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tyumeny, 2. nap

    Sport 2
14.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

    Sport M
13.35: Lóverseny, futam

    Eurosport
14.00: Kerékpár, Tour de France, 15. szakasz
17.45: Vívás, világbajnokság, Oroszország
19.45: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Görögország, döntő
23.30: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Egyesült Államok, 2.futam 

    Eurosport 2
1.30: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Orlando City SC-New York Red Bulls
14.30: Motorsport, Superbike, Egyesült Királyság bajnokság, 2. futam
18.00 és 19.30: Strandlabdarúgás, vb, Portugália
22.00: Atlétika, ifjúsági világbajnokság, Cali, Kolumbia
    
    Digisport
02.25: Labdarúgás, Champions Cup, PSG-Benfica 
20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Palmeiras-Santos 
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Avaí 

    Digisport 2
2.40: Autósport, IndyCar, Iowa Speedway
19.30: Autósport, NASCAR, New Hampshire Motor Speedway