Huba napja van. | 2022.08.19 | MNB középárfolyam:

HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

2015-05-15 07:49:42

 A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:


    május 16., szombat:
    -------------------

    Asztalitenisz
    Extraliga négyes döntő (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok):
    elődöntők:
    férfiak:
Celldömlki VSE Swietelsky Wewalka-Komló Sport Kft. 13.30
Békési Torna Egylet-PTE PEAC 17.00
    nők:
Postás SE I.-Budapesti Erdért SE 13.30
Szekszárd Asztaliten.Club-Budaörsi 2i SC 17.00

    Atlétika
    Békéscsaba-Arad-Békéscsaba Budapest Bank 18. Szupermaraton, Békéscsaba

    Autósport:
    Szombathely-rali, az ob 3. futama, Szombathely 14.00

    Kézilabda
    Férfi NB I
    döntő, 1. mérkőzés:
MKB-MVM Veszprém - MOL-Pick Szeged 18.00
    a 3. helyért, 1. mérkőzés:
Grundfos-Tatabánya - Csurgó 16.00
    a 7-12. helyért:
Sport36-Komló - PLER Budapest 17.00
Mezőkövesd - B.Braun Gyöngyös 18.00
Kőnig Trade-Balmazújváros - Cegléd 18.00
    Női NB I
    az 5-8. helyért:
Fehérvár KC - DVSC-TVP-Aquaticum 18.00
Siófok-Galérius Fürdő - Eubility Group-Békéscsaba 18.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 28. forduló:
Újpest FC-MTK Budapest 14.00 
Paksi FC-Ferencváros 16.00
PMFC-Matias - Dunaújváros Pase 18.30 
Puskás Akadémia-Kecskeméti TE 18.30  
Budapest Honvéd-Videoton FC 18.30
    Merkantil Bank NB II, 28. forduló:
Ajka-Cegléd 18.00  
Vasas-Csákvár 18.30  
Szolnoki MÁV FC-Szigetszentmiklós 19.00  
Gyirmót-Soproni Vasutas 19.00
Kaposvári Rákóczi-Soroksár 19.00  
Békéscsaba-Szeged 19.00  
Mezőkövesd Zsóry FC-BFC Siófok 20.00

    Röplabda
    II. Alba Regia férfi torna (Székesfehérvár, VOK-sportcsarnok):
Horvátország–Azerbajdzsán 16.00
Magyarország-Szlovákia 18.30

    május 17., vasárnap:
    --------------------

    Asztalitenisz
    Extraliga négyes döntő(Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok):
női és férfi bronzmérkőzés 10.00
női és férfi döntő 15.00

    Autósport
    Szombathely-rali, az ob 3. futama, Szombathely 6.00

    Kosárlabda
    Férfi NB I, elődöntő, 5. mérkőzés (ha szükséges): KTE-Duna Aszfalt - Atomerőmű SE 18.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 28. forduló:
Diósgyőri VTK-Győri ETO FC 16.30 
DVSC-TEVA - Lombard Pápa Termál FC 18.30
    Merkantil Bank NB II, 28. forduló:
Balmazújváros-ZTE FC 18.00
    
    Röplabda
    II. Alba Regia férfi torna (Székesfehérvár, VOK-sportcsarnok):
Azerbajdzsán–Szlovákia 16.00
Magyarország–Horvátország 18.30

    Szabadidősport
    20. Coca-Cola testébresztő női futógála, Városliget, 10.00

    Vízilabda
    Női döntő, 3. mérkőzés: 
UVSE-Centrál - Hungerit Szentes 19.05