Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
április 24., péntek:
--------------------
Sport 1
11.00 és 13.00: Tenisz, ATP-torna, Bukarest
18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Dunaújváros PASE-Újpest FC
Sport 2
11.45: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása, Nyon
12.30, 14.30, 16.30, 18.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
Sport M
13.35: Lóverseny, futam
Eurosport
11.00, 12.30, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
12.00: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása, Nyon
Eurosport 2
11.00 és 16.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
14.00: Kerékpár, horvát körverseny
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Schalke
22.30: Futsal, UEFA Kupa, elődöntő, Lisszabon, Dinamo Moszkva-Kairat Almati
Digisport 1
9.00: Műugrás, világkupa, Kazany
12.00: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása, Nyon
13.00: Labdarúgás, az Európa Liga elődöntőjének sorsolása, Nyon
14.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.25: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Lorient
Digisport 2
15.30: Műugrás, világkupa, Kazany
18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
április 25., szombat:
-----------------------
Duna
13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Diósgyőr
Duna World
15.30: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Veszprém-Mezőkövesd
17.45: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Szeged-Vác
Sport 1
12.00, 14.00: Tenisz, ATP-torna, Bukarest
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza-MTK
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-PMFC
20.45: Labdarúgás, holland bajnokság, Excelsior-PSV
Sport 2
13.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
16.00: Labdarúgás, Primera División, Espanyol-Barcelona
18.00: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Elche
20.00: Jégkorong, divízió 1-es vb, Krakkó, Magyarország-Lengyelország
SportKlub
18.00: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Milan
Eurosport
11.00, 15.30, 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
14.30: Autósport, Renault világsorozat, Spanyolország, 1. futam
Eurosport 2
11.00, 20.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
14.00: Kerékpár, horvát körverseny
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Eintracht Frankfurt
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Hertha BSC
Digisport 1
13.30: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Tottenham
15.50: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Liverpool
18.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Aston Villa
20.35: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-AS Roma
Digisport 2
13.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
15.30: Vízilabda, E.ON férfi ob I, rájátszás, Eger-Honvéd
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Lille
19.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
április 26., vasárnap:
-----------------------
Duna World
11.50: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, bronzmérkőzés
14.00: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, döntő
16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO-Puskás Akadémia
Sport 1
3.00: Jégkorong, NHL, rájátszás
11.45: Labdarúgás, Primera División, Málaga-Deportivo La Coruna
16.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Sabadell-Racing Santander
19.00: Labdarúgás, Primera División, Sevilla-Rayo Vallecano
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Madrid
Sport 2
12.30: Tenisz, ATP-torna, Bukarest
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Bp. Honvéd-DVSC
Sportklub
15.00: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Chievo
18.00: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Cagliari
SportM
13.55: Lóverseny, galopp
Eurosport
10.00: Atlétika, London Maraton
13.15: Autósport, Renault világsorozat, Spanyolország, 2. futam
14.15: Kerékpár, Liege-Bastogne-Liege, Belgium
17.00, 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
Eurosport 2
8.30: Ausztrál Futball, Western Bulldogs-Adelaide Crows
11.15: Kerékpár, török körverseny
14:00: Kerékpár, horvát körverseny
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Paderborn-Werder Bremen
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Mönchengladbach-Wolfsburg
19.30: Futsal, UEFA Kupa, döntő
20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
23.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Los Angeles Galaxy
Digisport 1
3.05: Ökölvívás, Vlagyimir Klicsko-Bryant Jennings WBO/IBF/WBA nehézsúlyú vb-címmérkőzés
8:45: Atlétika, Hamburg Maraton
12.25: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Empoli
14.30: Labdarúgás, Premier League, Everton-Manchester United
16.40: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Chelsea
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Reims-Olympique Lyon
Digisport 2
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Oschersleben, 1. futam
14.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Juventus
17.55: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Porto
20.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Sampdoria