Júlia, Rita napja van. | 2022.05.22 | MNB középárfolyam:

HÉTVÉGI ÉS ÜNNEPI SPORTMŰSOR

2015-04-03 08:27:58

 A fontosabb hétvégi és ünnepi hazai sportesemények:


    április 4., szombat:
    --------------------
    Asztalitenisz
    Férfi Extraliga:
Komló Sport Kft. I. - Celldömölki VSE-Swietelsky-Wewalka I. 11.00

    Kézilabda
    Férfi NB I, középszakasz:
    az 1-6. helyért:
MKB-MVM Veszprém - MOL-Pick Szeged 18.00
    a 7-12. helyért:
Mezőkövesd-PLER Budapest 16.00
Kőnig-Trade Balmazújváros - B.Braun Gyöngyös 18.00
Cegléd - Sport36-Komló 18.00

    Kosárlabda
    Férfi NB I, középszakasz, felsőház: 
Szolnoki Olaj KK - KTE-Duna Aszfalt 17.00
Soproni Sördögök-Atomerőmű SE    18.00
    középszakasz, középház: 
TLI-Alba Fehérvár - Falco-Trend Optika KC Szombathely    18.00
PVSK-PANNONPOWER - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
    középszakasz, alsóház: 
MAFC-Marso Nyíregyháza KK 16.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 22. forduló:
Győri ETO FC-Kecskeméti TE 14.00
PMFC-Matias - DVSC-TEVA 16.00  
Dunaújváros Pase-Nyíregyháza Spartacus 18.30
MTK Budapest-Lombard Pápa Termál FC 18.30
Diósgyőri VTK-Paksi FC 18.30
    Merkantil Bank NB II, 22. forduló:
Ajka-Kaposvári Rákóczi 16.30
Mezőkövesd Zsóry FC-Szeged 18.00
Vasas-Szolnoki MÁV FC 18.00
ZTE FC-BFC Siófok 18.00
    Puskás Suzuki Kupa, Felcsút:
A csoport: Puskás Akadémia-Real Madrid (spanyol) 11.00
B csoport: Budapest Honvéd-Panathinaikosz (görög) 13.30

    Röplabda
    Férfi NB I, elődöntő, 3. mérkőzések:
FINO Kaposvár-Dági KSE 14.00
Gorter Kecskemét RC - Vegyész RC-Kazinbarcika 18.00
    a 9-12. helyért:
SZESE-Győr - Szolnoki Főiskola RKSI 14.00
VANNET PTE-PEAC - DEAC 16.00
    Női NB I, a 9-12 helyért:  
Budaörsi DSE-Palota RSC 20.00

    Vízilabda
    E.ON férfi ob I:
KSI SE .- Tiszavirág-Szeged-Diapolo, Széchy Tamás Uszoda 11.00
Kaposvári VK-VasasPlaket, Kaposvári Városi Fürdő 16.00
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló - Debreceni VSE, Szőnyi út 18.00
Valdor-Szentes  - UVSE-Hunguest Hotels, Szentesi Uszoda 18.00  
PVSK-Mecsek-Fűszért - ZF-Eger, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda 19.00

    április 5., vasárnap:
    ---------------------
    Kézilabda
    Női EHF Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés:
Érd-Rosztov Don (orosz) 16.30
    Női KEK, elődöntő, 1. mérkőzés:
FTC-Rail Cargo Hungaria - Midtjylland (dán) 17.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 22. forduló:
Szombathelyi Haladás-Budapest Honvéd 16.30
Újpest FC-Videoton FC 18.30
    Merkantil Bank NB II, 22. forduló:
Balmazújváros-Békéscsaba 16.30
Gyirmót-Szigetszentmiklós 18.00
    Puskás Suzuki Kupa, Felcsút:
A csoport: Feyenoord (holland)-Real Madrid (spanyol) 11.00
B csoport: Hagi Akadémia (román)-Panathinaikosz (görög) 13.30

    április 6., hétfő:
    --------------------
    Puskás Suzuki Kupa, Felcsút: 
az 5. helyért: 12.00 
a 3. helyért: 14.00 
döntő: 16.30

Az MTI 24 órán keresztül hívható központi ügyeleti telefonszáma: (36-1) 441-9350