Júlia, Rita napja van. | 2022.05.22 | MNB középárfolyam:

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-03-13 07:21:58

 

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 


    március 13., péntek:
    --------------------

    Duna World
15.15 és 17.45: Kosárlabda, női Magyar Kupa, nyolcas döntő, elődöntő

    Duna
18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK - PMFC-Matias

    Sport 1
20:30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Deportivo La Coruna
23.55: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Dallas Stars

    Sport M
13.35: Lóverseny, futam

    Eurosport
14.30: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 3. szakasz
17.00: Sílövészet, világbajnokság, női váltó
18.30: Alpesi sí, vk, Aare
21.00: Ökölvivás, brit bajnokság, Borg-C. Ware

    Eurosport 2
14.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz
17.00: Síugrás, női világbajnokság, Oslo
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-VfB Stuttgart

    Digisport 1
11.00: Műugrás, vk, Peking
18.40: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Rhein-Neckar Löwen - MOL-Pick Szeged
20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Bastia
22.30: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

    Digisport 2
11.00: Műugrás, vk, Peking
19.00 és 23.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, top16, Olympiakosz-Fenerbahce

    március 14., szombat:
    ---------------------
    
    Duna
6.45: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, időmérő edzés
13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Videoton FC
15.15 és 17.45: Kosárlabda, női Magyar Kupa, nyolcas döntő, bronzmérkőzés és döntő
21.25: Ökölvívás, "Magyar Ring" - Ferobox profi gála, Cegléd

    Sport 1
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza Spartacus-Ferencváros
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás - DVSC-TEVA
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Paksi FC 

    Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Atlético Madrid
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-FC Barcelona
21.00: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Chicago Blackhawks

    Sport M
13.55: Lóverseny, ügető, 8. versenynap
19.00: Kosárlabda, férfi Adria Liga, Krka-Szolnoki Olaj
    
    Sportklub
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Empoli

    Eurosport
9.15 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Kranjska Gora
10.30 és 13.30: Alpesi sí, világkupa, Aare
11.00 és 18.00: Síugrás, világkupa, Oslo
12.00: Északi összetett, világkupa, Oslo
14.30: Sífutás, világkupa, Oslo
16.30: Sílövészet, világbajnokság, Kontiolahti 
21.00: Pankráció

    Eurosport 2
9.30: Északi összetett, világkupa, Oslo
11.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Franciaország
12.30: Hódeszka, világkupa, Svájc
13.30: Hódeszka, világkupa, Csehország
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-1. FC Köln
 
    Digisport 1
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-QPR    
15.55: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, La Rioja - MKB-MVM Veszprém
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester City 
23.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells 

    Digisport 2
11.05: Műugrás, világkupa, Peking    
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-West Ham United
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Juventus
20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

    március 15., vasárnap:
    ----------------------
    
    Duna
5.30: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, futam

    Sport 1
1.45: Ökölvívás, nemzetközi profi gála, Montreal, Szergej Kovaljov-Jean Pascal
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Almería-Villarreal
14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Heerenveen-Ajax Amsterdam
17.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Las Palmas-Real Betis
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Elche
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Levante

    Sport M
14.55: Lóverseny, futam

    Eurosport
9.15 és 12.15: Alpesi sí, világkupa, Kranjska Gora
10.30: Sífutás, világkupa, Oslo
13.30 és 16.00: Sílövészet, világbajnokság, Kontiolahti
14.15: Síugrás, világkupa, Oslo

    Eurosport 2
11.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Franciaország
13.30: Kerékpár, Párizs-Nizza, 8. szakasz, Franciaország
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg-SC Freiburg
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Hannover 96

    Digisport 1
14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Southampton
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Tottenham Hotspur
19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Metz-Győri Audi ETO     
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Olympique Lyon
23.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells 

    Digisport 2
7.10: Műugrás, világkupa, Peking    
13.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Thüringer-Lipcse    
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain
19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Cesena     
23.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells