Júlia, Rita napja van. | 2022.05.22 | MNB középárfolyam:

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-08-15 06:22:02

 

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

    augusztus 15., péntek:
    Duna
19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia - MVM-Paks

    Sport 1
18.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Bécs, AS Roma-Wiener SK

    Sport Klub
20.15: Labdarúgás, francia Bajnokság, SM Caen-LOSC Lille

    Sport M
20.15: Lóverseny 

    Europsort
9.00 és 17.45: Atlétika, Európa-bajnokság, Zürich
14.45: Kerékpár, Benelux körverseny, 5. szakasz

    Eurosport 2
12.00: Síugrás, nyári Grand Prix, selejtező, Courchevel
15.45: Kerékpár, Artic Race of Norway
17.45: Síugrás, nyári Grand Prix, HS 132, Courchevel

    Digisport 1
8.55: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés
9.50: Motorsport, Cseh Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés
10.50: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés
13.05: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, 2. szabadedzés
14.00: Motorsport, Cseh Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés
15.00: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto2, 2. szabadedzés
17.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

    Digisport 2
15.55: Kézilabda, női felkészülési mérkőzés, Ferencváros-Mihalovce (Nagymihály)
18.25: Labdarúgás, Trofeo Carranza, Cadíz-Atlético Madrid
21.55: Labdarúgás, Trofeo Carranza, Sevilla-Sampdoria

    augusztus 16., szombat:
    -----------------------
    M1
16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza Spartacus-Videoton FC 

    Sport 1
15.15: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Stuttgarter Kickers-Borussia Dortmund    
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Budapest Honvéd
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC - DVSC-TEVA

    Sport 2
18.00: Salakmotor, Lett Nagydíj, Riga
21.00: Ökölvívás, profi gála, Erfurt, Yoan Pablo Hernández-Firat Arslan

    Sport M
14.55: Lóverseny, futam

    Sportklub
19.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Olympique Lyon

    Eurosport
8.45 és 14.45: Atlétika, Európa-bajnokság, Zürich
19.00: Lovassport, Global Champions Tour, London 
22.45: Labdarúgás, U20-as női világbajnokság, Kanada

    Eurosport 2
8.30: Ausztrál Futball Liga, Essendon-West Coast Eagles
12.30: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Németország
14.00: Kerékpár, Artic Race of Norway
15.45: Kerékpár, Benelux körverseny, 6. szakasz

    Digisport 1
1.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati
3.00: ESPN Friday Night Fights
8.55: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
9.50: Motorsport, Cseh Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
10.50: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Swansea City
15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Tottenham Hotspur
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Crystal Palace
21.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

    Digisport 2
1.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati
12.30: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, időmérő edzés
13.25: Motorsport, Cseh Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.05: Motorsport, Cseh Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés
15.00: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto2, időmérő edzés
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Bastia
19.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati, elődöntő
21.55: Labdarúgás, Trofeo Carranza, döntő

    augusztus 17., vasárnap:
    ------------------------
    M1
13.29: Autósport, német túraautó-bajnokság (DTM), Nürburgring, futam
16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC-Ferencváros

    Sport 1
12.15: Labdarúgás, holland bajnokság, AZ Alkmaar-Ajax

    Sport 2
15.45: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Preussen Münster-Bayern München
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás - PMFC-Matias
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Kecskeméti TE

    Sport M
14.55: Lóverseny, futam

    Sportklub
2.30: Labdarúgás, MLS, Sporting KC-Toronto FC
16.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Saint-Etienne - Stade Reims

    Eurosport
1.45 és 3.00: Labdarúgás, U20-as női világbajnokság, Kanada
8.45 és 14.45: Atlétika, Európa-bajnokság, Zürich
21.45: Labdarúgás, U20-as női világbajnokság, Kanada

    Eurosport 2
12.00: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Németország
14.45: Kerékpár, Benelux körverseny, 7. szakasz
16.45: Kerékpár, Artic Race of Norway

    Digisport 1
1.05: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati, elődöntő
3.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati, elődöntő
8.55: Kézilabda, Elek Gyula női felkészülési torna 
14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Southampton
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester City
20.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati, döntő
22.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati, döntő

    Digisport 2
10.55: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, futam
12.15: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto2, futam
13.50: Motorsport, Cseh Nagydíj, MotoGP, futam
17.55: Kosárlabda, férfi Eb-selejtező, Csehország-Magyarország
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-AS Monaco