Júlia, Rita napja van. | 2022.05.22 | MNB középárfolyam:

HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

2015-02-27 08:49:58

 

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 


    február 28., szombat:
    ---------------------
    Asztalitenisz
    Országos bajnokság, férfi egyes és páros az elődöntőig (Ormai László Csarnok, Marczibányi tér) 10.00

    Evezés
    Ergométeres országos bajnokság, Győr (Audi Aréna) 9.00

    Futsal
    Magyar Kupa négyes döntő, Kiskunfélegyháza, férfi elődöntők: 
MVFC-Berettyóújfalu - Rábat ETO 15.30, Rubeola FC Csömör-Futsal Club Veszprém 18.00
    
    Karate
    Full contact karate magyar bajnokság, Budaörs, 9.00

    Kézilabda
    Férfi EHF Kupa, D csoport, 3. forduló:
Balatonfüred-Melsungen (német), Veszprém 14.15
    Női NB I:
EUbility Group-Békéscsaba - Érd 18.00

    Kosárlabda
    Adria Liga, 23. forduló:
Szolnoki Olaj-Buducnost Podgorica (montenegrói) 19.00
    Férfi NB I:
Kaposvári KK-Soproni Sördögök 18.00      
TLI-Alba Fehérvár - KTE-Duna Aszfalt 18.00      
Jászberényi KSE-Atomerőmű SE 18.00      
Zalakerámia ZTE KK - Naturtex-SZTE-Szedeák 19.00
    Női NB I:
UNIQA-Euroleasing Sopron - PINKK-Pécsi 424 18.00      
CMB CARGO UNI Győr-Aluinvent DVTK Miskolc 18.00      
Ceglédi EKK - MKB-Euroleasing Vasas 18.00      
PEAC-Pécs - MTK-Budapest 18.00      
Atomerőmű KSC Szekszárd-ZTE Női Kosárlabda Klub 18.00    

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 18. forduló:
Szombathelyi Haladás-Diósgyőri VTK 14.00  
Nyíregyháza Spartacus-Budapest Honvéd 16.00  
Kecskeméti TE-Lombard Pápa Termál FC 16.00
Puskás Akadémia - DVSC-TEVA 16.00 
Újpest FC - PMFC-Matias 18.30
    Merkantil Bank NB II, 17. forduló:
Ajka-Mezőkövesd Zsóry FC 14.00 
Szolnoki MÁV-Stadler Rail - ZTE FC 14.00  
Szigetszentmiklós-Cegléd 14.00  
Szeged-Soroksár 14.00
Kaposvári Rákóczi-Soproni Vasutas 16.00
Vasas-FGSZ Siófok 16.00

    Röplabda
    Férfi NB I:
MAFC-BME - Szolnoki Főiskola RKSI 16.00  
Pénzügyőr SE-Dági KSE 16.00
Dunaferr SE - Vegyész RC-Kazincbarcika 17.00  
SZESE-Győr - DEAC 17.00 
Gorter Kecskemét RC - VANNET PTE-PEAC 18.00
    
    Tenisz
Fedettpályás országos bajnokság (Nemzeti edzésközpont, Mikoviny utca) 9.00

    Úszás
    Uszonyosúszó világkupaverseny, Eger

    Vízilabda
    E.ON férfi ob I., 20. forduló:
KSI SE - A Híd-OSC-Újbuda, Komjádi uszoda 11.00
Szolnoki Dózsa-Közgép VSC - Debreceni VSE 16.00
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló - Kaposvári VK, Szőnyi út 17.00
FTC -PVSK-Mecsek-Fűszért, Népliget 18.00
Tiszavirág-Szeged-Diapolo - Valdor-Szentes 18.00
RacioNet-Honvéd - UVSE-Hunguest Hotels, Kőér utca 18.00

    március 1., vasárnap:
    ---------------------
    Asztalitenisz
    Országos bajnokság, (Ormai László Csarnok, Marczibányi tér):
vegyes páros végig 10.00
női, férfi páros elődöntő 15.00
női, férfi egyes elődöntő 15.30
női, férfi páros döntő 16.15
női, férfi egyes döntő 17.00

    Futsal
    Magyar Kupa négyes döntő, Kiskunfélegyháza - női döntő 13.30, férfi döntő 16.00

    Jégkorong
    Osztrák liga, középszakasz, 9. forduló: 
Fehérvár AV19-Red Bull Salzburg 17.45

    Kézilabda
    Férfi NB I, középszakasz, 7-12. helyért:
Sport36-Komló - Cegléd 17.00
    Női NB I:
Szeged - Ipress Center-Vác 18.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 18. forduló:
Győri ETO FC-Videoton FC 16.30
Dunaújváros Pase-Ferencváros 18.30
    Merkantil Bank NB II, 17. forduló:
Békéscsaba-Csákvár, Gyula 14.00
Balmazújváros-Gyirmót 14.00

    Röplabda
    Férfi NB I:
VANNET PTE-PEAC - Fino Kaposvár 16.00
Szolnoki Főiskola RKSI-Dunaferr SE 16.00  
Sümegi RE - MAFC-BME  16.00  
SZESE-Győr - Pénzügyőr SE  17.00  
DEAC-Gorter Kecskemét RC 17.00
Vegyész RC-Kazincbarcika - Dági KSE 17.30