Emma napja van. | 2024.04.19

Beigazolódott a papírforma – KKSE

2015-02-23 14:58:14

Nem sikerült megállítani a listavezető Nyírbátor csapatát a Kazincbarcikának. Az eddig 100 %-os Szabolcs megyei gárda ellen sokáig jól tartotta magát a Barcika, de igazán megszorítani nem tudta, mert a Nyírbátor minden egyes hibát könyörtelenül kihasznált. Hiába remekelt Teremy a kapuban, aki ziccerek egész sorát hárította, ez csak arra volt elég, hogy  a 2-3 gólos hazai vezetés ne nőjön tetemesre. A főleg lerohanásokból gólt szerző Nyírbátor a második félidő végére alakította ki a legnagyobb különbséget és ezzel továbbra is őrzi hibátlan mérlegét. A Kazincbarcika jelenleg a táblázat negyedik helyén van.

VKK Nyírbátor–Kazincbarcikai KSE 31–24 (13–10)
Nyírbátor, 55 néző, v.: Katona J., Konyári I.

KKSE: Teremy (kapus) – Steinbinder 1, Dobó, Szilágyi Á. 4, Mészáros 4, Hangos 6, Novák 2, csere: Kornis (kapus), Bíró (kapus), Szilágyi Sz. 1, Saláta 3, Nagy 1, Kovács R. 1, Kovács D., Gál
Edző: Závodszky István

Kiállítások: 4, illetve 6 perc. Hétméteresek: 3/2, illetve 3/1.

A következő mérkőzés igazi csemegének ígérkezik. Az a Berettyóújfalu látogat 28.-án szombaton Putnokra, akik az ősszel 5 góllal győztek hazai pályán és jelenleg a harmadik helyen vannak. Egy esetleges barcikai győzelemmel a két csapat helyet cserélne a bajnoki táblázaton.