Júlia, Rita napja van. | 2022.05.22 | MNB középárfolyam:

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-10-17 06:12:48

 

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 


    október 17., péntek:
    --------------------
    Sport 1
18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 11. forduló, Dunaújváros-Haladás

    Sport 2
14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Taskent

    Sport M
20.15: Lóverseny, futam

    Sportklub
14.30: Tenisz, ATP-torna, Kreml Kupa

    Eurosport
17.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg, elődöntő
21.00: Küzdősport, Királyok királya

    Eurosport 2
17.00: Darts, Top of Gent, Belgium

    Digisport 1
11.00 és 16.30: Tenisz, WTA-torna, Kreml Kupa, Moszkva
18.40: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, A-HÍD-OSC-Újbuda - DIGI Nagyvárad
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-PSG

    Digisport 2
15.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, HCM Baia Mare-MKS Selgros Lublin
19.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Zalgiris Kaunas
21.30: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Bayern München

    október 18., szombat:
    ---------------------
    M1
13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Lombard Pápa Termál FC-DVTK

    Sport 1
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza-Puskás Akadémia
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Bp. Honvéd-MVM Paks
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros - PMFC-Matias

    Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Madrid
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Celta Vigo
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Eibar

    Sport M 
14.55: Lóverseny, futam

    Sportklub
14.30: Tenisz, ATP-torna, Kreml Kupa

    Eurosport
11.30: Labdarúgás, női német bajnokság: Bayern München-SC Sand
13.45: Autóverseny, Renault világsorozat, Spanyolország
16.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg, döntő 

    Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Werder Bremen
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hertha BSC

    Digisport 1
0.55, 1.50 és 2.50: Motorsport, gyorsasági vb, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzések
4.30, 6.05, 7.00: Motorsport, gyorsasági vb, Ausztrál Nagydíj, időmérő edzések
13.20 Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Tottenham 
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Chelsea 
18.15 Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Schaffhausen 
20.25 Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje - MKB-MVM Veszprém

    Digisport 2
11.00 Tenisz, WTA-torna, Kreml Kupa, elődöntők 
14.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, DIGI Nagyvárad-Duisburg 
16.25: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, A-HÍD-OSC-Újbuda - Kazany 
17.55 Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Chievo 
20.40 Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Juventus

    október 19., vasárnap:
    ----------------------
    M1
13.25: Autóverseny, DTM Futam, Hockenheim
16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC - DVSC-TEVA

    Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Espanyol
17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Valencia
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Sevilla

    Sport 2
4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Tampa Bay Lightning
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO-Újpest
22.15: Amerikaifutball, NFL, 7. játékhét, Dallas Cowboys-New York Giants

    Sport M
14.55: Lóverseny, futam

    Sportklub
9.00: Atlétika, Peking Maraton
13.00: Tenisz, ATP-torna, Kreml Kupa, döntő
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-AC Milan
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-Caen

    Eurosport
9.15: Atlétika, Amszterdam Marathon
13.30: Autósport, Renault világsorozat, Spanyolország

    Eurosport 2
11.45: Autósport, Auto GP, Portugália
13.30: Motorsport, Superbike, brit bajnokság
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Hoffenheim
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Paderborn-Eintracht Frankfurt

    Digisport 1
4.00, 5.15 és 6.50: Motorsport, gyorsasági vb, Ausztrál Nagydíj, futamok
11.00: Autósport, F3, Hockenheimring
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Lazio 
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, QPR-Liverpool 
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Swansea 
19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO-Lokomotiva Zagreb 
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Napoli 
23.45 Autósport, NASCAR Sprint Cup, Geico 500 

    Digisport 2
10.00: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockhenheimring
11.00: Tenisz, WTA-torna, Kreml Kupa, Moszkva, döntő 
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Toulouse 
16.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, A-HÍD-OSC-Újbuda - Duisburg 
17.40: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, DIGI Nagyvárad-Kazany 
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Olympique Lyon