Ivó, Milán napja van. | 2022.05.19 | MNB középárfolyam:

DVTK: Szombaton jön az FTC, vasárnap a Szpari

2014-09-16 06:10:37
Az MLSZ-ben elkészítették a labdarúgó NB I teljes őszi idényének és a tavaszról előrehozott két forduló pontos menetrendjét.

 

10. forduló

Október 3., péntek
19.00: Puskás Akadémia FC–Győri ETO FC (Tv: Duna)

Október 4., szombat
14.00: DVTK–Ferencvárosi TC (Tv: M1)
16.00: DVSC-Teva–Budapest Honvéd (Tv: Sport)
18.00: MVM-Paks–Kecskeméti TE
18.00: PMFC-MATIAS–Videoton FC (Tv: Sport)
20.00: Újpest FC–Dunaújváros PASE (Tv: Sport)

Október 5., vasárnap
16.30: MTK Budapest–Nyíregyháza Spartacus FC (Tv: M1)
18.30: Szombathelyi Haladás–Lombard Pápa Termál FC (Tv: Sport)


11. forduló

Október 17., péntek
19.00: Dunaújváros PASE–Szombathelyi Haladás (SportTV)

Október 18., szombat
14.00: Lombard Pápa Termál FC–DVTK (Tv: M1)
16.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Puskás Akadémia FC (SportTV)
18.00: Kecskeméti TE–MTK Budapest
18.00: Budapest Honvéd–MVM-Paks (SportTV)
20.00: Ferencvárosi TC–PMFC-MATIAS (SportTV)

Október 19., vasárnap
16.30: Videoton FC–DVSC-Teva (Tv: M1)
18.00: Győri ETO FC–Újpest FC (SportTV)


12. forduló

Október 24., péntek
19.00: Újpest FC–Nyíregyháza Spartacus FC (Tv: Duna)

Október 25., szombat
14.00: Puskás Akadémia FC–MTK Budapest (Tv: M1)
16.00: Kecskeméti TE–Budapest Honvéd (SportTV)
18.00: PMFC-MATIAS–Lombard Pápa Termál FC
18.00: DVTK–Dunaújváros PASE (SportTV)
20.00: MVM-Paks–Videoton FC (SportTV)

Október 26., vasárnap
16.30: DVSC-Teva–Ferencvárosi TC (Tv: M1)
18.30: Szombathelyi Haladás–Győri ETO FC (SportTV)


13. forduló

Október 31., péntek
19.00: Kecskeméti TE–Puskás Akadémia FC (SportTV)

November 1., szombat
14.00: Győri ETO FC–DVTK (Tv: M1)
16.00: Dunaújváros PASE–PMFC-MATIAS
16.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Szombathelyi Haladás (SportTV)
18.00: Lombard Pápa Termál FC–DVSC-Teva (SportTV)
20.00: Ferencvárosi TC–MVM-Paks (SportTV)

November 2., vasárnap
16.30: MTK Budapest–Újpest FC (Tv: M1)
18.30: Videoton FC–Budapest Honvéd (SportTV)


14. forduló

November 7., péntek
19.00: Budapest Honvéd–Ferencvárosi TC (Tv: Duna)

November 8., szombat
14.00: Kecskeméti TE–Videoton FC (Tv: M1)
16.00: MVM-Paks–Lombard Pápa Termál FC
16.00: Újpest FC–Puskás Akadémia FC (SportTV)
18.00: PMFC-MATIAS–Győri ETO FC (SportTV)
20.00: DVSC-Teva–Dunaújváros PASE (SportTV)

November 9., vasárnap
16.30: Szombathelyi Haladás–MTK Budapest (Tv: M1)
18.30: DVTK–Nyíregyháza Spartacus FC (SportTV)


15. forduló

November 21., péntek
19.00: Kecskeméti TE–Újpest FC (SportTV)

November 22., szombat
14.00: MTK Budapest–DVTK (Tv: M1)
16.00: Dunaújváros PASE–MVM-Paks
16.00: Puskás Akadémia FC–Szombathelyi Haladás (SportTV)
18.00: Nyíregyháza Spartacus FC–PMFC-MATIAS (SportTV)
20.00: Lombard Pápa Termál FC–Budapest Honvéd (SportTV)

November 23., vasárnap
16.30: Ferencvárosi TC–Videoton FC (Tv: M1)
18.30: Győri ETO FC–DVSC-Teva (SportTV)


16. forduló

November 28., péntek
19.00: Dunaújváros PASE–Budapest Honvéd (Tv: Duna)

November 29., szombat
14.00: Újpest FC–Szombathelyi Haladás (Tv: M1)
16.00: MTK Budapest–PMFC-MATIAS
16.00: Lombard Pápa Termál FC–Videoton FC (SportTV)
18.00: Puskás Akadémia FC–DVTK (SportTV)
20.00: Ferencvárosi TC–Kecskeméti TE (SportTV)

November 30., vasárnap
16.30: DVSC-Teva–Nyíregyháza Spartacus FC (Tv: M1)
18.30: Győri ETO FC–MVM-Paks (SportTV)


17. forduló

December 5., péntek
19.00: Ferencvárosi TC–Lombard Pápa Termál FC (SportTV)

December 6., szombat
14.00: Budapest Honvéd–Győri ETO FC (Tv: M1)
16.00: PMFC-MATIAS–Puskás Akadémia FC
16.00: Dunaújváros PASE–Videoton FC (SportTV)
18.00: Szombathelyi Haladás–Kecskeméti TE (SportTV)
20.00: MVM-Paks–Nyíregyháza Spartacus FC (SportTV)

December 7., vasárnap
16.30: DVTK–Újpest FC (Tv: M1)
18.30: DVSC-Teva–MTK Budapest (SportTV)

Forrás: www.boon.hu