Ivó, Milán napja van. | 2022.05.19 | MNB középárfolyam:

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

2016-10-11 06:35:18

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    október 11., kedd:
    ------------------
    M4 Sport
17.45: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Telekom Veszprém

    Sport 1
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Kazahsztán-Románia
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Németország - Észak-Írország

    Sport 2
12.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Doha, női elit egyéni időfutam
16.00: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnoki selejtező, Anglia - Bosznia-Hercegovina
20.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Szlovénia-Anglia

    Sport M
12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Linz
14.00, 20.00: Sznúker, Brit Open, Manchester

    Eurosport 2
14.00 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Linz

    október 13., szerda:
    --------------------
    M4 Sport
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Falco KC Szombathely
20.15: Kézilabda, női NB I, DVSC-TVP - Érd 

    Sport 1
13.30: Kosárlabda, NBA, előszezon, New Orleans Pelicans-Houston Rockets
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, Rhein-Neckar Löwen - Kristianstad

    Sport 2
12.30: Kerékpár, országúti világbajnokság, Doha, férfi egyéni időfutam
18.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Dinamo Moszkva-Slovan
21.00: Futsal, spanyol bajnokság, P. Romero Cartagena-Magna Gurpea

    Sport M
12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport
12.00: Tenisz, WTA-torna, Linz
14.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open, Manchester
18.00: Labdarúgás, női U17-es világbajnokság, Jordánia, Németország-Spanyolország

    Eurosport 2
14.45: Labdarúgás, női U17-es világbajnokság, Jordánia, Mexikó-Venezuela
17.45: Labdarúgás, női Bajnokok Ligája, VfL Wolfsburg-Chelsea
20.00: Kosárlabda, Eurokupa, Alba Berlin-Fuenlabrada

    Digisport 1
16.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Rayo Vallecano-Nastic
19.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Cadíz-Cordóba
21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Valladolid-Tenerife

    Digisport 2
 7.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Olimpiakosz

    Digisport 3
20.10: Kézilabda, német bajnokság, Bergischer HC-Kiel