Júlia, Rita napja van. | 2022.05.22 | MNB középárfolyam:

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2016-04-13 06:10:26

 A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    április 13., szerda:
    --------------------
    M4 Sport
15.46: Úszás, országos bajnokság, Győr
17.57: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó, Ferencvárosi TC - DVSC-TEVA
20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Atlético Madrid-FC Barcelona

    Sport 1
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Benfica-Bayern München

    Sport 2
12.00: Lósport, futam
20.00: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, megismételt mérkőzés, West Ham United-Manchester United

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
16.30 és 19.30: Súlyemelés, olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság, Förde

    Digisport 1
10.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Everton

    Digisport 2
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Lokomotiv Kubany Krasznodar-Barcelona
20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Laboral Kutxa-Panathinaikosz

    Digisport 3
20.10: Kézilabda, német bajnokság, Gummersbach - Rhein-Neckar Löwen
    
    április 14., csütörtök:
    -----------------------
    M4 Sport
17.00: Úszás, országos bajnokság, Győr
    
    Sport 1
 4.15: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Lakers-Utah Jazz
20.00: Darts, Premier League, 11. állomás, Belfast

    Sport 2
12.00: Lósport, futam

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
16.30 és 19.30: Súlyemelés, olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság, Förde

    Digisport 1
10.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
20.45: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó, Sevilla-Athletic Bilbao

    Digisport 2
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, CSZKA Moszkva-Crvena zvezda
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó, Sparta Praha-Villarreal

    Digisport 3
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó, Sahtar Donyeck-Braga