Júlia, Rita napja van. | 2022.05.22 | MNB középárfolyam:

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-08-22 06:14:19

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

     augusztus 22., péntek:

    M1
17.40: Úszás, Európa-bajnokság, Berlin
    
    Duna
15.30: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, FGSZ Siófok-Vasas FC

    Sport 1
18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Bp. Honvéd-Puskás Akadémia
21.00: Tenisz, ATP-torna, Winston-Salem, elődöntők
 
    Sport M
20.15: Lóverseny, futam

    Eurosport
9.30, 14.00, 16.00, 17.45: Úszás, Európa-bajnokság, Berlin
22.00: Kerékpározás, Pro Cycling Challenge, USA, 5. szakasz
 
    Eurosport 2
9.30: Sznúker, Európa Torna, Németország
20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Németország, Bayern München-Wolfsburg
 
    Digisport 1
19.00: Tenisz, WTA-torna, New Haven, elődöntő
22.20: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, Atlético Madrid-Real Madrid
 
    Digisport 2
17.45: Kézilabda, felkészülési torna, Győri Audi ETO-Vardar Szkopje
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Evian-PSG 

    augusztus 23., szombat:
    -----------------------
    M1
13.45: Forma-1, Belga Nagydíj, Spa-Francorchamps, időmérő edzés
16.00: Úszó Európa-bajnokság, Berlin

    Duna
16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM Paks-Újpest FC
 
    Sport 1
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-MTK
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Lombard Pápa-Győri ETO

    Sport 2
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 1. forduló, Málaga-Athletic Bilbao
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 1. forduló, Sevilla-Valencia
23.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 1. forduló, Almería-Espanyol

    Sport M
14.55: Lóverseny, futam

    Sportklub
16.45: Labdarúgás, francia bajnokság, EA Guingamp-Olympique de Marseille
19.40: Labdarúgás, francia bajnokság, OGC Nice-Girondins de Bordeaux

    Eurosport
9.30, 14.00, 15.45, 18.00: Úszás, Európa-bajnokság, Berlin
12.00: Síugrás, Nyári nagydíj, Hakuba, Japán
19.00: Kerékpározás, spanyol körverseny, 1. szakasz
 
    Eurosport 2
8.30: Ausztrál Futball Liga, GWS Giants-Collingwood FC
11.15, 20.30: Sznúker, Európa Torna, Németország
15.30: Labdarúgás, német Bundesliga, Hannover 96-Schalke 04
18.30: Labdarúgás, német Bundesliga, Dortmund-Bayer Leverkusen
 
    Digisport 1
1.20: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights 
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Newcastle
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Leicester
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Arsenal
20.40: Labdarúgás, TIM Trophy, Juventus-AC Milan
21.40: Labdarúgás, TIM Trophy, Juventus-Sassuolo
22.40: Labdarúgás, TIM Trophy, Sassuolo-AC Milan
 
    Digisport 2
15.35: Autósport, GP2, Belgium, 1. futam
17.15: Autósport, GP3, Belgium, 1. futam
18.00: Kézilabda, felkészülési torna, Győri Audi ETO-Larvik
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lorient

    augusztus 24., vasárnap:
    ------------------------
    M1
13.30: Forma-1, Belga Nagydíj, Spa-Francorchamps, futam
    
    Duna
16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Nyíregyháza

    Sport 1
11.45: Kézilabda, FTC-Rail Cargo Hungaria-HCM Baia Mare
16.45: Labdarúgás, holland bajnokság, 3. forduló, Ajax-PSV
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 1. forduló, Eibar-Real Sociedad
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 1. forduló, Barcelona-Elche

     Sport 2
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-Matias - Diósgyőr
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Teva - Haladás

    Sport M
14.55: Lóverseny, futam

    Sportklub
1.00: Labdarúgás, MLS, NY Red Bulls-Montreal Impact
13.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyonnais-RC Lens
16.45: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Saint-Etienne - Stade Rennais
19.00: Motorsport, Speedway Ekstraliga, Leszno - Gorzow
 
    Eurosport
9.30, 18.00: Úszás, Európa-bajnokság, Berlin
11.45: Autóverseny, Porsche szuperkupa, Spa-Francorchamps, Belgium
12.30: Autóverseny, Diósförgepatony, Szlovákia
15.30: Kerékpározás, Vattenfall Cyclassics, Németország
16.45: Kerékpározás, Spanyol körverseny, 2. szakasz
20.00: Sznúker, Európa torna, Németország, döntő
21.45: Labdarúgás, U20-as női világbajnokság, Kanada
 
    Eurosport 2
10.00, 13.00: Sznúker, Európa torna, Németország
15.30: Labdarúgás, német Bundesliga, SC Paderborn 07-Mainz
17.30: Labdarúgás, német Bundesliga, Mönchengladbach-VfB Stuttgart
22.00: Kerékpár, USA, 7. szakasz
 
    Digisport 1
1.30: Autósport, NASCAR Sprint Cup, Irwin Tools Night Race
9.20: Autósport, GP3, Belgium, 2. futam
10.30: Autósport, GP2, Belgium, 2. futam
11.40: Autósport, Porsche szuperkupa, Spa-Francorchamps, Belgium
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-QPR
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Manchester United
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Monaco
 
    Digisport 2
14.45: Kézilabda, felkészülési torna, Vardar Szkopje-Larvik
16.55: Kosárlabda, férfi Eb-selejtező, Grúzia-Magyarország
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-AS Monaco
22.25: Autósport, IndyCar, Sonoma Raceway