Márk napja van. | 2024.04.25

Idén először nyert a Barcika - KKSE

2016-03-21 10:37:29

Megszerezte a tavaszi szezonban az első győzelmét a Kazincbarcikai KSE csapata. A múlthéten edzőváltáson átesett Kazincbarcikának csak a győzelem volt elfogadható eredmény a megyei rangadón. A Bőcs elleni mérkőzés végig nagyon feszült volt, barcikai oldalon több kiállítás a bőcsi oldalon egy piros lap is villant a játékvezetők kezében. Az első félidőben előbb a Barcika volt fölényben, többször is vezetett 3 góllal, de a félidő végére egy 4-0-s szériával átvette a vezetést a Bőcs, amit az utolsó percben sikerült kiegyenlítenie a vendégeknek, így döntetlennel mentek pihenőre a csapatok.

A második félidőben gyorsan magához ragadta a kezdeményezést a jól védekező Barcika, és szép fokozatosan kezdte növelni az előnyét. 35. percben 14-16, 44. percben 16-20 volt az állás és az 50. percre megnyugtató 6 gólos vezetéssel (18-24) már a zsebébe érezhette a 2 pontot a Kazincbarcika.

Összességében a jó védekezésnek a kiváló kapus teljesítménynek és a hosszabb kispadnak köszönheti idénybeli első győzelmét a Kazincbarcika.

Bőcs KSC – Kazincbarcikai KSE 21-26 (12-12)

Bőcs Városi Sportcsarnok
vezette: Kovács, Major
70 néző

KKSE: Teremy (kapus) - Steinbinder 1, Ponyi 3, Szilágyi Sz. 2, Dobó, Hangos 7, Kovács R. 3 csere: Balogh G. (kapus), Novák 1, Saláta 2, Harkó 4, Nagy 1, Kocsis 2, Balogh Á, Kovács D, Rosocha

Edző: Kovács László