Ivó, Milán napja van. | 2022.05.19 | MNB középárfolyam:

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2016-02-03 07:37:43

 A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    február 3., szerda:
    -------------------

    M4 Sport
19.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, A-Híd OSC Újbuda - Galatasaray

    Sport 1
20.15: Kosárlabda, Európa Kupa, Sassari-Szolnoki Olaj

    Sport 2
12.00: Lósport, futam
20.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Pro Recco - Szolnoki Dózsa-Közgép

    Sport M
15.15: Lósport, futam
17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
10.30: Kerékpár, Tour of Dubaj, 1. szakasz
14.15: Sífutás, világkupa, Drammen, férfi és női sprint
16.15: Sznúker, Német Masters, Berlin
19.00: Atlétika, fedettpályás verseny, Düsseldorf
21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Olaszország-Azerbajdzsán

    Eurosport 2
14.00 és 21.45: Sznúker, Német Masters, Berlin
16.00: Kerékpár, Valenciai körverseny, 1. szakasz
18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Oroszország-Kazahsztán
20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Milan-Alba Berlin

    Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
18.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, ZF-Eger - Spandau
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Napoli

    Digisport 2
18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Bologna
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Chelsea

    Digisport 3
17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
19.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Bordeaux
21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, FC Barcelona-Valencia

    február 4., csütörtök:
    ----------------------

    M4 Sport
17.57: Röplabda, női Közép-európai Liga, Vasas Óbuda-Calcit Ljubljana
20.55: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Magyarország-Ukrajna

    Sport 1
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Montreal Canadiens-Buffalo Sabres
20.00: Darts, Premier League, 1. állomás, Leeds

    Sport 2
12.00: Lósport, futam

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
10.30: Kerékpár, Tour of Dubaj, 2. szakasz
15.00 és 20.30: Sznúker, Német Masters, Berlin
19.00: Biatlon, világkupa, Kanada, férfi sprint

    Eurosport 2
10.00: Sznúker, Német Masters, Berlin
15.30: Kerékpár, Valenciai körverseny, 2. szakasz
17.00: Síugrás, világkupa, Oslo
18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Szlovénia-Portugália
21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Magyarország-Ukrajna

    Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
17.45: Kosárlabda, női Európa Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Aluinvent DVTK-Nymburk
20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, első mérkőzés, Sevilla-Celta Vigo

    Digisport 2
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Cedevita Zagreb-Panathinaikosz

    Digisport 3
17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Baskets-Barcelona