Ivó, Milán napja van. | 2022.05.19 | MNB középárfolyam:

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2015-11-26 07:16:43

 

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    november 26., csütörtök:
    ------------------------
    M4 Sport
16.45: Röplabda, női Challenge Kupa, Fatum Nyíregyháza-Jedinstvo Stara
19.30: Vízilabda, férfi ob I, Szentes-Szeged

    Sport 1
1.00: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Montreal Canadiens
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje-Besiktas
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Rhein-Neckar Löwen - Kristianstad

    Sport 2
9.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Csedzsu
13.45: Lóverseny, futam
18.30: Amerikaifutball, NFL, Detroit Lions-Philadelphia Eagles
22.30: Amerikaifutball, NFL, Dallas Cowboys-Carolina Panthers

    Eurosport 1
9.30: Curling, Európa-bajnokság, férfi csoportmérkőzés
16.45: Síugrás, világkupa, Ruka
20.00: Súlyemelés, világbajnokság, Houston

    Eurosport 2
19.30: Curling, Európa-bajnokság, női elődöntő

    Digisport 1
16.40: Labdarúgás, Európa Liga, Krasznodar-Borussia Dortmund
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Basel-Fiorentina
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Celtic-Ajax

    Digisport 2
16.55: Labdarúgás, Európa Liga, Rubin Kazany-Sion
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Augsburg-Athletic Bilbao
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Villarreal-Rapid Wien

    november 27., péntek:
    ---------------------
    M4 Sport
9.55: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. szabadedzés
13.00: Túraautó-vb, Katar, időmérő edzés
13.55: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 2. szabadedzés
16.00: Kézilabda, Magyarország-Ukrajna női felkészülési mérkőzés
19.45: Túraautó-vb, Katar, 1. futam
20.55: Túraautó-vb, Katar, 2. futam

    Sport 1
9.00: Cselgáncs, Grand Prix, Csedzsu, 2. nap
13.43: Lóverseny, futam
23.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Anaheim Ducks-Chicago Blackhawks

    Sport 2
2.30: Amerikaifutball, NFL, Green Bay Packers-Chicago Bears

    Eurosport
12.00: Sífutás, világkupa, Ruka, sprint csapatverseny
14.00: Curling, Európa-bajnokság, Dánia, elődöntő
16.30: Síugrás, világkupa, Ruka
19.15: Túraautó-vb, Katar, 1. és 2. futam
21.15: Alpesi sí, világkupa, Aspen, női óriás-műlesiklás
22.00: Súlyemelés, világbajnokság, Houston

    Eurosport 2
8.15: Műkorcsolya, Grand Prix, NHK Trophy, Japán, férfi rövidprogram
11.00: Műkorcsolya, Grand Prix, NHK Trophy, Japán, női rövidprogram
13.00: Túraautó-vb, Katar, időmérő edzés
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Korona Kielce-Lubin
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Darmstadt-Köln

    Digisport 1
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Montpellier

    Digisport 2
16.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Lokomotiv Kuban Krasznodar-Zalgiris Kaunas
18.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Karsiyaka Izmir-Panathinaikosz
20.50: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Brose Baskets

    Digisport 3
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Waregem-Standard Liége