
Tízen megfertőződtek a bukaresti Dinamo futballistái közül
2020-07-19 00:08:27
A Dinamo Bucuresti futballcsapatából tíz játékos elkapta a koronavírust - adta hírül honlapján a román futballklub.
A nagy múltú bukaresti együttesnél további teszteket végeznek, s remélik, nem rosszabbodik a helyzet, mert a Dinamo még nagyobb bajba kerülhet.
Az élvonalbeli gárda jelenleg az alsóházban szerepel, ott is csak az utolsó előtti helyen áll, és a betegséghullám miatt tovább gyengülő játékosállománnyal még közelebb sodródhat a kieséshez.
Régebbi híreink
Képújság
Legfrissebb híreink
Tegnap
- Latinovits Zoltánra emlékeztek halálának ötvenedik évfordulójánTegnap
- Idén harminc fürdő csatlakozott a Suli a strandon programhozTegnap
- Illegális cigarettában utazó bűnbandára csapott le a NAVTegnap
- Az európai uniós migrációs paktum ellen tüntettek BudapestenTegnap
- Hamis adatokkal szerzett 300 milliós támogatást egy tatai vállalkozásTegnap
- Kátai-Németh Vilmos: megszűnik a rendőri jelenlét a gyermekotthonokban06.05
- Kormányszóvivő: eltörlik a pedagógusok teljesítményértékelési rendszerét06.05
- GKI: mintegy negyedmillió vállalkozás térhet át a kata adózásra jövőre06.05
- Öt kijelölt természetes fürdőhely nyit ki idén Borsodban06.05
- Megnyílt a Magyar Nemzeti Parkok Hete
Mai legolvasottabb hírek
MTI hírfelhasználó
Hasznos linkek





