
Életmentő biztonsági intézkedés
2015-05-01 13:16:31
Egy 81 éves, két napja nem látott, bajba jutott idős férfi életét mentették meg a mezőkövesdi rendőrök.
A Mezőkövesdi Rendőrkapitányság közlekedésrendészeti járőrei 2015. április 30-án 9 órát megelőzően kaptak állampolgári bejelentést arról, hogy egy 81 éves helyi férfit a Dunántúlon élő lánya két napja nem tud telefonon elérni és a szomszédai sem tudnak hozzá bejutni.
A járőrök azonnal az idős nyugdíjas házához siettek, majd a bejárati ajtót benyomva az egyik szobában megtalálták a magatehetetlen, földön fekvő, zavartan beszélő bácsit.
Az időközben értesített mentőszolgálat munkatársai további ellátása céljából kórházba vitték az idős férfit.

Régebbi híreink
Legfrissebb híreink
06:32
- A sörfogyasztásnak is betett a korona-vírusTegnap
- Kormányzati ciklusokon átívelő egészségügyi stratégia kialakítását követeli a Magyar Orvosi KamaraTegnap
- Gyöngyösi Márton tisztázó nyilatkozatot vár a Völner-ügyben Tegnap
- A Dunaferr helyzetének megoldásához befektetőre van szükségTegnap
- Újabb szankciók veszélyeztetik az európai energia- és üzemanyagellátás biztonságát, Magyarország kiharcolta a mentességetTegnap
- A hatékony zöldpolitika fontosságáról beszéltek az LMP-kongresszus szónokaiTegnap
- A fiatalok útkereséséről szól a Bolyki Tamás Quartet lemezeTegnap
- Meteorológia: hatalmas légnyomáskülönbség alakítja ki a viharos széllökéseketTegnap
- NVSZ: hetvenezer forintot lopott egy mentőápoló egy "betegtől"Tegnap
- Energiaügyi Minisztérium: újabb szankciók veszélyeztetik az európai energia- és üzemanyagellátás biztonságát, Magyarország kiharcolta a mentességet
Mai legolvasottabb hírek
MTI hírfelhasználó

Hasznos linkek