Auguszta napja van. | 2024.03.29

I.Edelény Open második versenynapja (folyamatosan frissül)

2018-05-26 10:26:00

20.15 Véget ért az I.Edelény Open Asztalitenisz Verseny.

Helyezések: Az I.Edelény Open Asztalitenisz Verseny bajnoka, Szita Márton CVSE, második helyezett Katus Krisztián CVSE, harmadik helyezett Nagy Krisztián TTC Fortuna Passau Németország, negyedik helyezett Ecseki Nándor TTC Ober-Erlenbach  Németország.

18.35 Elkezdődöt az elődöntő.

17.15 Az I.Edelény Open Asztalitenisz Verseny elérkezett a nyolcaddöntőhöz. Egyre izgalmasabb mérkősések láthatók. Doros Szilárd napközbeni mérlege a sporteseményről.

15.20 Befejeződött amatőr kategóriában a versenyzés. A dobogó legfelső fokára szerencsi Köllő András állhatott. Második helyezett lett Andrew Lee Miskolcról. Harmadik helyezett ifj.Klampár Tibor Budapestről.

12.10 Véget ért a polgármesterek és papok versenye. Az alábbi videón az eredményhirdetést tekinthetik meg.

Polgármesterek viadalát Viszokai István, Mályi polgármestere nyerte. Második helyezett Molnár Oszkár, Edelény polgármestere. Harmadik helyezett Üveges Attila, Szögliget polgármestere.

Molnár Oszkár (II.helyezett), Viszokai István (I.helyezett), Üveges Attila (III.helyezett). A képre kattintva képtár nyílik.

A papok versenyében Lippai Csaba (Sényő)aranyérmet, Gánitz Endre (Nyírtelek) ezüs érmet, Kovács Lajos atya bronzérmet nyert.

Gránitz Endre atya (II.helyezett), Lippai Csaba atya (I.helyezett), Kovács Lajos atya (III.helyezett). A képre kattintva képtár nyílik.

9.00 órakor megnyitó.

Az I.Edelény Open Asztalitenisz Verseny-t kétnaposra tervezték a szervezők. Május huszonötödikén az U15,U13 és a SO (Speciális Olimpia) játékosai versenyeztek. Május huszonhatodikán a profi kategória játékosai vetélkednek a díjakért. A szombati megnyitón Demeter Zoltán országgyűlési képviselő és Molnár Oszkár edelényi polgármester köszöntötte a játékosokat. Doros Szilárd főszervező szabályismertetésével kezdetét vette a tizennégy asztalon folyó maratoni mérkőzés sorozat.

Demeter Zoltán országgyűlési képviselő köszönti az I.Edelény Open Asztalitenisz Verseny résztvevőit. (A képre kattintva képtár nyílik.)

I.Edelényi Open Asztalitenisz első versenynapjáról idekattintva olvashat.